Spłonął kolejny samochód w Borkowie

Wczesnym ranem w Borkowie spłonął kolejny samochód. Pożar doszczętnie zniszczył auto dostawcze pozostawione lub podstawione na zakręcie drogi w odosobnionym miejscu, przy mało ruchliwej ulicy.

Pożar samochodu w Borkowie - fot. MC
Pożar samochodu w Borkowie – fot. MC

Około godziny 6.00 nad ranem przy ul. Wierzbowej w Borkowie palił się dostawczy furgon najprawdopodobniej koloru białego. Skala zniszczeń nie pozwalała na miejscu ustalić jakiej marki był to samochód, po budowie zewnętrznej można tylko się domyślać, że był to biały Fiat o ile były to jego tablice rejestracyjne, to pochodzący z Gdańska.

Najprawdapodobniej nie był to samochód nikogo z okolicznych mieszkańców, a został tylko w to miejsce podstawiony i zniszczony.

Na miejsce zdarzenia w ciągu kilkunastu minut przybył jeden zastęp straży pożarnej, który przystąpił do akcji gaśniczej. Na szczęście obecna pogoda zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia, który mógł zagrażać pobliskim zabudowaniom. Tuż przy płonącym samochodzie znajduje się spore skupisko drzew, które nie zajęło się od ognia.

Po kilku minutach pożar został ugaszony, a miejsce zdarzenia zabezpieczone jest przez policję, do czasu przybycia biegłego, który ustali przyczyny pożaru.

Jest to drugie w Borkowie, a kolejne w okolicach Gdańska zdarzenie z płonącym samochodem. O poprzednim pisaliśmy TUTAJ

(MC)

 

 

Related posts