Bliski kontakt ze sceną – zaproszenie na casting

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie wraz z reżyserem Jackiem Pietruskim z toruńskiego teatru lalki zapraszają na przesłuchanie do kolejnej produkcji teatralnej Ośrodka pt. „Zagubiona Lalka”. Casting odbędzie się w sobotę, 22 listopada 2014 r., o godz. 11:00 w sali kinowo-teatralnej OKSiBP w Cieplewie przy ul. Długiej 20A.

Plakat
Plakat

Organizatorzy poszukują młodzieży, dzieci i dorosłych utalentowanych aktorsko, tanecznie lub wokalnie do udziału w produkcji teatralnej z prawdziwego zdarzenia. Na przesłuchanie należy przygotować dowolny fragment tekstu lub piosenki.

– Gwarantujemy pracę nad warsztatem aktorskim pod kierunkiem profesjonalisty, niesamowitą przygodę na prawdziwej scenie oraz emocje związane z premierą i późniejszymi spektaklami – zachęca Grzegorz Cwaliński, dyr. OKSiBP. – Nie będzie to pierwsze taka realizacja w naszym ośrodku. Warto wspomnieć, że ostatni wyprodukowany przez nas spektakl: „Idąc do…, czyli Historia Małego Księcia”, będący efektem współpracy z reżyserem Tomaszem Podsiadłym, odniósł wielki sukces. Przedstawienie, do którego spośród 60 chętnych wybrano dziewięcioro wykonawców, obejrzało blisko 1500 widzów.

Więcej informacji w OKSiBP pod nr. tel. 58 682 85 78 wew. 1.

Related posts