PRUSZCZ GDAŃSKI- 20 LAT SŁUŻBY W POLICJI

Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim mł.insp. Radosław Pietrzak uhonorował okolicznościowymi upominkami czterech naszych kolegów. 16 sierpnia br. 20- lecie służby w Policji obchodzili podkom. Jacek Domagała, asp.szt. Marek Silarski, asp.szt. Daniel Hendrich, asp.szt. Adam Sumiński.

Dzisiaj o godz. 7.30 w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Pruszczu Gdańskim odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 20-lecia służby w Policji. Komendant złożył  swoim funkcjonariuszom serdeczne podziękowania za współpracę, wytrwałość i sumienną służbę. Życzył by dalsza kariera zawodowa i życie osobiste przepełnione było sukcesami i poczuciem zadowolenia. 

W imieniu policjantów i pracowników cywilnych komendy życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia i plany. 

Marzena Szwed-Sobańska

Related posts