Wypadek na Starogardzkiej – odcinek Borkowo – Gdańsk

Około godz. 7.00 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów na ul. Starogardzkiej w Gdańsku.

Wypadek na Sarogardzkiej - fot. MC
Wypadek na Sarogardzkiej – fot. MC

W wyniku wypadku do którego doszło na drodze prowadzącej z Borkowa w stronę Gdańska ranna została jedna osoba. Ze wstępnych ustaleń policji wynika iż jadąca w kierunku Borkowa 55 letnia kobieta prowadząca Mercedesa klasy A zjechała na przciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym od Borkowa Nissanem Almera. Prowadząca Nissana 67 letnia kobieta uległa obrażeniom klatki piersiowej i głowy w związku z czym została przewieziona do szpitala.

Obie kierujące pojazdami były trzeźwe, przyczyny wypadku są jeszcze w trakcie ustalania jak podała p. podkom. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

(MC)

 

Related posts