Szkółka piłkarska z Rotmanki wygrała turniej

Istniejąca trzeci sezon szkółka piłkarska z Rotmanki pod patronatem „Biało-zielonej Przyszłości z Lotosem” wygrała turniej zorganizowany w Kolbudach.

Nie był to pierwszy turniej młodych piłkarzy, lecz pierwszy, w którym nie miel sobie równych i bezapelacyjnie wygrali wszystko, co było do wygrania.

Trenerzy Dariusz KusiakŁukasz Poźniak prowadzą grupę składającą się z chłopców i dziewczynek z rocznika 2005 – 2007. Młodzi piłkarze byli w tym roku na obozie piłkarskim, a obecnie zintensyfikowali swoje treningi do trzech zajęć tygodniowo. Efekty zajęć widoczne są gołym okiem, ćwiczone podczas treningów techniki prowadzenia piłki, zachowań podczas gry, strzałów sprawności dają pozytywne rezultaty.

Najważniejsze jest jednak to, że dla trenujących ma to być przede wszystkim dobra zabawa i dlatego obaj trenerzy nie stawiają na wynik za wszelką cenę, a starają się przekazać pasję oraz dobre zasady i nawyki.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy p. Katarzynie Siemko za nadesłane zdjęcia.

 

Fragmenty z treningu jeszcze przed turniejem.

Related posts