PRUSZCZAŃSKA POLICJA POSZUKUJE SPRAWCÓW ROZBOJU

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie rozboju dokonanego na 18-letniej kobiecie.

Do przestępstwa doszło  04 czerwca 2014 roku w Radunicy gmina Pruszcz Gdański. Sprawcy po jej dotkliwym pobiciu ukradli złoty medalik. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonów 058 78-54-222 lub 997 lub 058 78-54-275. 

Z ustaleń policjantów wynika, że do rozboju doszło 04 czerwca br. o godz. 13.40 w Radunicy w okolicy skrzyżowania ulic Podmiejskiej i Wierzbowej. Dwóch nieustalonych mężczyzn bijąc 18-letnią kobietę dokonało kradzieży należącego do niej złotego medalika. Sprawcy przed dokonaniem przestępstwa jechali z pokrzywdzoną autobusem linii 207 jadącego z kierunku Gdańska i wysiedli razem na przystanku Pruszcz Gd.- Radunica.

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim zwraca się z prośbą do osób, które rozpoznają mężczyzn z portretów pamięciowych oraz które posiadają informacje na temat zaistniałego zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów 058 78-54-222 lub 997 lub 058 78-54-275. Policja zapewnia całkowitą anonimowość osobom, które skontaktują się z nami w powyższej sprawie.

Related posts