Dzień otwarty Centrum Rekreacji w Juszkowie

Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Rekreacji w Juszkowie. Kilkugodzinna, plenerowa impreza promująca turystykę i aktywną rekreację odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia 2014 r. Wstęp wolny. Początek o godz. 10.

940_626_fit_original_99_bwfpgk– Inauguracją będzie uroczyste wodowanie czterech nowych rowerów wodnych w kształcie łabędzi, którym nadamy imiona wybrane w plebiscycie na naszym profilu Facebook – zdradza Grzegorz Cwaliński, dyrektor OKSiBP.

W programy znalazły się: zajęcia aktywności rodzinnych, warsztaty malarstwa wielkoformatowego dla dzieci i warsztaty fitness pod okiem wykwalifikowanej instruktorki. Od godz. 10:30 trenerka będzie instruować chętnych, jak najefektywniej ćwiczyć z wykorzystaniem urządzeń siłowni zewnętrznych.

Część rozrywkową będzie stanowić koncert muzyki biesiadnej i tanecznej (ok. godz. 15:00). W trakcie imprezy będzie też można nieodpłatnie korzystać ze sprzętu pływającego, dostępnego w bazie kajakowej na terenie Centrum przy ul. Sportowej 10A. Kto zgłodnieje, zostanie nakarmiony gorącą zupą. Imprezą towarzyszącą będzie spływ kajakowy do Gdańska. Serdecznie zapraszamy!

Operacja jest organizowana z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. W konkursie na organizację imprez prozdrowotnych, ogłoszonym przez LGD „Trzy Krajobrazy”, na doposażenie bazy wodniackiej w Juszkowie i organizację festynu OKSiBP uzyskał wsparcie w wysokości ponad 21 tys. zł.

 

Related posts