Rusocin – Dzień dziecka 2013

Zbieg okoliczności sprawił, że przypadający właśnie w sobotę dzień dziecka, obchodzony mógł być rodzinnie. Przyczyniła się też do tego wspaniała pogoda. Poranek sprawiał wrażenie, że nad okolicą zbierają się ciemne chmury, z których lada chwila spadnie deszcz. Lecz wedle przysłowia „Nie chwal dnia przed zachodem słońca” wraz z upływem czasu niebo się przejaśniało, a chmury ustąpiły i na niebie w pełnej krasie pojawiło się słońce. Nie o pogodzie, a o dzieciach miało być tutaj napisane. Zatem właśnie dla milusińskich te sprzyjające warunki sprawiły, że wszystkie zaplanowane  wcześniej przez p. Karola Kardasińskiego i pomagające osoby atrakcje mogły być zrealizowane.

Był zatem turniej piłki nożnej, kręcenie hula hop, ubijanie jajek (nie tylko przez dzieci), mamy jakże zawzięcie rywalizowały i nawet mimo braku soli pięknie ubijały białka. Dzieci na scenie popisywały się talentami wokalnymi. Pojawił się okazały motocykl, którego niektórzy mieli szczęście nawet dosiąść i zrobić sobie zdjęcie. Także dla rodziców znalazły się atrakcje i można było rodzinnie spędzić czas.

Podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację imprezy:

„Dziękujemy Wszystkim za obecność i udaną zabawę na naszym Dniu Dziecka ! Szczególne podziękowania kierujemy dla wszystkich zaangażowanych aktywnie w organizację przedsięwzięcia: Panu Karolowi Kardasińskiemu, Pani Joannie Gwizdała z pracownicami przedszkola w Łęgowie, Zarządowi Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Prostej 1-7: Państwu Głaczyńskim, Tryba, Pomirskim, Pani Aleksandrze Chodorek, Państwu Sulewskim, Mrozewskim z dziećmi, Monice Saldatk, Pani Annie Sajkowicz, Pani Helenie Czajkowskiej, Pani Monice Szulc, Panu Arturowi Drabiukowi, Michałowi Wituckiemu oraz młodzieży. Dziękujemy również za aktywne uczestnictwo w zbiórce nagród dla dzieci.”

Poniżej galeria zdjęć, niech dopowie to co język przekazać nie może.

Related posts