Dzisiejszy piątek 13-ego, okazał się szczęśliwym dniem dla Pani Mariki z Rusocina

Centrum Stworzone dla Zdrowia  na Targu Węglowym w Gdańsku odwiedziło już     10 000 osób w tym Pani Mariki z Rusocina, która jako 10 000 osoba odwiedziła Centrum i z tej okazji  otrzymała  zdrową niespodziankę. Aby osiągnąć  wynik 10 000 osób, wystarczyły 44 dni funkcjonowania Centrum w mieście.                   Dziennie, to niezwykłe miejsce odwiedza ok. 230 osób, a średnia  ich wieku wynosi 43 lata.

2014-06-13 14.39.47W deszczową i wietrzną  pogodę, 17-letnia Marika wracała z koleżanką ze szkoły

Zdecydowałyśmy, że odwiedzimy to ciekawe miejsce na Targu Węglowym, bo dużo o nim słyszałyśmy  z mediów.  Nie spodziewałam się jednak, że spotka mnie tutaj taka niespodzianka:  dostałam kosz z owocami i warzywami oraz voucher na kosmetyki naturalne! –powiedziała zaskoczona licealistka.

Zanim Pani Marika została  w Centrum  oficjalnie poinformowana, że jest 10 000 gościem, skorzystała z diagnozera, z którego uzyskała  informacje o blisko 30 parametrach swojego ciała.

Centrum Stworzone dla Zdrowia to pierwsza w Europie ultranowoczesna przestrzeń, która skupia przełomowe narzędzia i technologie odkrywające sekrety ludzkiego organizmu. Jest to unikalne miejsce, w którym każdy człowiek może  bezpłatnie dowiedzieć się więcej na temat swojego zdrowia. Jego celem jest zainspirowanie ludzi do zdrowszego życia i skłonienie Polaków do refleksji na temat własnego zdrowia.

Przypomnijmy, że Centrum Stworzone dla Zdrowia gości w Gdańsku od  1 maja.

Centrum zaprasza codziennie w godzinach: 10:00 – 20:00:

01.05 – 24.06.2014 na Targu Węglowym w Gdańsku

•12.07 –  20.08.2014 w pobliżu molo w Brzeźnie

WSTĘP WOLNY!

2014-06-13 14.38.44Więcej informacji na temat  bieżących wydarzeń  w Centrum stworzone dla Zdrowia znajduje się na:  www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum oraz na www.facebook.com/stworzonedlazdrowia

Related posts