Koncert Muzyki Filmowej w Rotmance

Szykuje się kolejny piknik pod chmurką! Tym razem zapraszamy na relaks przy największych hitach muzyki filmowej. Już w czwartek 26 czerwca o godz. 18:30 w amfiteatrze w Rotmance. Wstęp BEZPŁATNY. Nie zapomnijcie kocyka! 

'IMG_9303_rfmxmm.jpeg'Występ Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa to prawdziwa uczta muzyczna nie tylko dla kinomanów. Przekonała się o tym publiczność lutowego koncertu w OKSiR. W programie znalazły się wówczas się takie hity jak:  tematy z serii o Jamesie Bondzie, Indianie Jonesie czy Piratach z Karaibów, składanka kompozycji Ennio Morricone, tango Por una cabeza z filmu Zapach kobiety, czy polskich seriali, takich jak Stawka większa niż życie, Kariera Nikodema Dyzmy, Przygody Pana Michała, Polskie drogi, Czarne chmury, i in., a także motyw przewodni serialu o Janosiku (w swingującej wersji), Deszczowa Piosenka, The Stripper, czy wreszcie brawurowy Taniec rosyjskich marynarzy, który porwał publiczność do owacji na stojąco.

Na Koncert Muzyki Filmowej w ramach I Letniego Festiwalu Muzycznego Gminy Pruszcz Gdański zapraszają: Wójt Gminy Pruszcz Gdański oraz Sołectwo Rotmanka.

M. Bielicka/ UG Pruszcz Gdański

MUZYKA FILMOWA
MUZYKA FILMOWA

Related posts