Kolejny sukces koszykarek

I znów o nich głośno. Drużyna GTS Karol Rotmanka została wicemistrzem Wojewódzkiej Ligi Zuchów w koszykówce dziewcząt!

10306167_889539507728601_5463711848050406631_nNa hali sportowej  Zespołu Szkół w Rotmance odbył się finał Wojewódzkiej Ligi Zuchów w koszykówce dziewcząt. W turnieju finałowym zagrali: GTS Karol Rotmanka, VBW GTK Gdynia, UKS Siódemka Sopot, UKS Trops Kartuzy i SKS Starogard Gdański.

Po bardzo emocjonującym i zaciętym spotkaniu, mimo ogromnej woli walki i poświęcenia, mając szansę na zwycięstwo do ostatnich sekund meczu, nasza drużyna ostatecznie poniosła porażkę zaledwie 3 punktami – relacjonuje Marek Gotartowski, wicedyrektor OKSiR.

Tym samym nasze dziewczyny zostały wicemistrzami turnieju, choć od mistrzostwa dzieliło je tak niewiele.

Organizatorzy składają podziękowania dyrektorowi ZS Rotmanka Zygmuntowi Rzanieckiemu za udostępnienie hali sportowej i opiekę przez cały rok przygotowań do rozgrywek ligowych.  Trenerzy wraz z zawodniczkami pragną podziękować fundatorom nagród, wśród których znajdują się: Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wspólnota w Gdańsku, Firma Tan-Viet z Łęgowa, Firma Radiolex Sp. z o.o. oddział w Gdańsku oraz Emilia i Rafał Kownaccy.

 

Drużyna
Drużyna

Drużynę GTS KAROL Rotmanka wspierają: Zespół Szkół w Rotmance, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne KAROL z Rotmanki, ASSEL Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego, Radiolex oddział  Gdańsk oraz WARBUD J.M.

M. Bielicka/Urząd Gminy Pruszcz Gdański

Related posts