Rywalizowali mali aktorzy

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Borkowie odbył się V Gminny Konkurs Małych Form Artystycznych. 

Jury w osobach dyrektora OKSiR Grzegorza Cwalińskiego oraz nauczyciela śpiewu i dykcji Daniela Saulskiego oceniało reżyserię, oprawę plastyczną i muzyczną oraz choreografię. Zwracało też uwagę na wartości wychowawcze płynące z zaprezentowanych scenek.

Jurorzy nie mieli łatwego zadania, o czym świadczy fakt przyznania dwóch pierwszych miejsc: Niepublicznemu Przedszkolu „Wesoła Nutka” z Rotmanki  za przedstawienie pt. „Królewna Śmieszka” oraz  Publicznemu Przedszkolu w Borkowie za „Księżniczkę na ziarnku grochu”.  Drugie miejsce zajęło Przedszkole Niepubliczne „Przyjaciele Puchatka” z Borkowa, które przygotowało „Kulinarne podróże”.

M. Bielicka/Urząd Gminy Pruszcz Gdański

Related posts