Polska Biega zaproszenie

Wzorem lat ubiegłych 23 maja 2014r. w piątek organizujemy już szóstą edycję masowej imprezy sportowej POLSKA BIEGA. Tym razem mamy przyjemność zaprosić 10 – cio osobowe Reprezentacje Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z naszej gminy, szczegóły w załącznikach.
Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez e-mail lub telefonicznie za względu na potrzebę opracowania harmonogramu odjazdu autokaru. Planujemy dla wszystkich uczestników biegu transport autokarowy. Impreza rozpocznie się o godz. 13.00 (zgłoszenia w Biurze zawodów od godz. 12.30), a zakończenie jest planowane na ok. 14.30.
Zgłoszenia do zawodów odpowiednio wypisane (zgodne z kolejnością zmian – wzór znajduje się w zgłoszeniu do zawodów) przywozimy ze sobą w dniu imprezy.
Załączniki

 

Marek Gotartowski

Zastępca dyrektora OKSiR

tel. kom.: 694350743

Related posts