WIŚLINA -DACHOWANIE BMW, KIEROWCA TRAFIŁ DO SZPITALA

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 226 w Wiślinie. Kierujący bmw po wyjściu z zakrętu zjechał na przeciwny pas ruchu i dachował w przydrożnym rowie. 30-letni kierowca trafił do szpitala. Był trzeźwy, nie przewoził żadnych pasażerów. Policja apeluje o zwiększenie uwagi podczas jazdy oraz dostosowanie jej do warunków panujących na drodze.  

Pruszcz Gd. wypadek
Pruszcz Gd. wypadek

We wtorek (29 kwietnia br.) o godz. 21.28 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że w Wiślinie gmina Pruszcz Gdański doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził oględziny samochodu i miejsca wypadku drogowego, zabezpieczył ślady, zrobił dokumentację fotograficzną oraz sporządził szkic sytuacyjny. Zbadano również stan trzeźwości kierowcy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw jadąc droga wojewódzka nr 226 w kierunku Przejazdowa po wyjściu z łuku zakrętu , zjechał na przeciwny pas ruchu, zjechał do rowu i przewrócił się na dach. 30-letni mieszkaniec gminy Kolbudy trafił do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Kierowca podróżował sam, był trzeźwy.

Policjanci ustalają okoliczności zaistniałego wypadku oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Zwracajmy uwagę na znaki drogowe oraz respektujmy przepisy ruchu drogowego.

Pruszcz Gd. wypadek
Pruszcz Gd. wypadek

Related posts