Rusza konkurs Piękna Wieś Pomorska 2014

Najpiękniejsza zagroda rolnicza, najpiękniejsza zagroda nierolnicza i najpiękniejsza wieś – to kategorie tegorocznej edycji konkursu Piękna Wieś Pomorska.

Piękna wieś

– Zagrody rolnicze i nierolnicze zgłaszać mogą indywidulani mieszkańcy gminy, a wsie tylko sołtysi – wyjaśnia Marta Rolska z Urzędu Gminy Pruszcz Gdański i zachęca: – Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz możliwość uczestnictwa w konkursie na szczeblu powiatowym i wojewódzkim

Zagrody i wsie należy zgłaszać do 15 maja. Gala konkursowa szczebla gminnego i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się jesienią.

W konkursu nie mogą brać udziału laureaci  pierwszych miejsc poprzednich edycji konkursu – dodaje M. Rolska.

Regulamin konkursu dostępny na następujących stronach internetowych: www.pomorskie.eu

www.pomorskie.ksow.pl  www.podr.pl .

Deklaracja zgłoszenia dostępne na stronie Urzędu Gminy: www.pruszczgdanski.pl