Żuławski Tulipan 2014 – przygotowania

Pierwsze spotkanie komitetu organizacyjnego imprezy Żuławski Tulipan za nami. Ustalono motyw przewodni i imprezy towarzyszące.

Żuławski Tulipan - spotkanie robocze
Żuławski Tulipan – spotkanie robocze

Póki co komitet nie zdradza ustalonego motywu  przewodniego, by jeszcze bardziej podgrzać atmosferę tej wyjątkowej, bo jedynej w Polsce (i jak sprawdził sołtys Wiesław Zbroiński – także jedynej w Europie) imprezy.

Nad projektem dywanu pracuje Bogdan Izdebski, artysta ze Straszyna, więc, śladem lat poprzednich, możemy się spodziewać czegoś spektakularnego.

Podczas dwudniowej imprezy, której termin (z uwagi na pogodę i „gotowość” tulipanów) zostanie ogłoszony najwcześniej w połowie kwietnia, czeka nas wiele atrakcji: konkurs  układania własnych dywanów, pamiątkowe zdjęcie z lotu ptaka, gastronomia, rękodzieło, liczne występy i wiele innych atrakcji.

Related posts