RUSOCIN- WYPADEK NA A1, 10-LATEK TRAFIŁ DO SZPITALA

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło na autostradzie A1 w Rusocinie. Kierująca mitsubishi lancer zjechała na lewe pobocze, potem zjechała na prawo i uderzyła barierę ochronną. 42-letnia obywatelka Rosji nie odniosła żadnych obrażeń. Podróżujący z nią 10-letni syn trafił do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

A1 wypadek
A1 wypadek

Wczoraj (02 maca br.) o godz.16.30 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na autostradzie A1 w Rusocinie doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letnia kobieta jadąca lewym pasem w kierunku Tczewa straciła panowanie nad samochodem i zjechała na lewe pobocze (pas zieleni). Po chwili zjechała na prawą stronę jezdni i przodem uderzyła w barierę ochronną. Obywatelka Rosji kierująca  mitsubishi lancer nie odniosła żadnych obrażeń. Do szpitala wojewódzkiego w Gdański trafił jej 10-letni syn. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Poruszajmy się po drogach wolniej i z uwagą obserwujmy innych uczestników ruchu drogowego.

A1 wypadek
A1 wypadek

Related posts