GTS Sparta Wiślinka wygrała turniej – GRATULUJEMY

W dniu 15.02.2014 na zaproszenie klubu sportowego Dragon Bojano nasza drużyna GTS Sparta Wiślinka z gminy Pruszcz Gdański wzięła udział w turnieju piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud.

Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud
Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud

11 letni chłopcy rozegrali 8 spotkań z których 7 meczów wygrali a tylko jedno spotkanie zremisowali co w końcowej klasyfikacji dało im pierwsze miejsce w turnieju.

Wyniki poszczególnych spotkań, z Sokołem Bożepole Wielkie 1-0 gpl Pawłowski Jakub, Iskra Gdynia 1-0 gol Pawłowski Jakub, Pogoń Lębork 4-0 gole Kowynia Jakub 2, Pawłowski Jaku, Pawluk Wojciech, Dragon Bojano 1-0 gol Pawłowski Jakub, Profan Gościcino 1-1 gol Pawłowski Jakub, Jedynka Reda 1-0 gol Pawłowski Jakub, Orły Osowa 3-0Pawłowski Maciej,  Wąsowski Szymon Brzeżicki Jakub, Jaguar Gdańsk 2-0 gole Pawłowski Jakub, Brzeżicki Jakub.

Puchar z rąk Wójta Gminy SZEMUD odebrał kapitan zespołu Sparta Wiślinka Pawłowski Maciej.

Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud
Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud
Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud
Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 o Puchar Wójta Gminy Szemud

Stefan i Aneta Dutko

Related posts