Wypadek na nowo wyremontowanym moście w Straszynie

W godzinach rannych w niedzielę 9 lutego doszło do wypadku drogowego w obrębie oddanego po gruntownym remoncie mostu w Straszynie. Na śliskiej nawierzchni samochód jadący od Starogardu Gdańskiego wpadł w poślizg i kierowca stracił nad nim panowanie w wyniku czego znalazł się na dachu w obrębie kładki dla pieszych.

Szczęśliwym trafem około godziny 8.00 rano kiedy doszło do zdarzenia nie było pieszych w miejscu wypadku i jedynym poszkodowanym jest kierowca feralnego samochodu. Jest to już kolejny wypadek, który miał miejsce w obrębie ulicy Starogardzkiej, a który potwierdza konieczność wybudowania barier ochronnych dla pieszych o co usilnie starają się mieszkańcy.

Uzasadniony jest ze wszech miar apel, który opublikował sołtys Witold Płotka, o ponowne rozważenie zabezpieczenia pieszych przed skutkami groźnych wypadków, jakie mają miejsce w tym miejscu.

Więcej informacji i galerię fotograficzną zdarzenia można znaleźć TUTAJ.

Related posts