Akcja Zima w bibliotekach

Podczas ferii w bibliotekach gminnych odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej. Było bajkowo i rysunkowo. 

 

Biblioteka w Cieplewie przeprowadziła zajęcia plastyczno-literackie dla dzieci wczesnoszkolnych z Cieplewa, Łęgowa, Rusocina, Straszyna i Wiślinki. W baśniową atmosferę H. Ch. Andersena wprowadziła młodych gości Wesoła Sąsiadka. Czytanie bajki, zabawy logiczne i ruchowe przy muzyce, wspólna grupowa praca plastyczna oraz mały teatrzyk mile i zajmująco wypełniły czas maluchom.

Natomiast w filiach biblioteki w Straszynie i Wiślinie na małych gości czekała oferta zajęć warsztatowych (techniki decoupage )oraz zajęć połączonych z konkursem plastycznym, poświęconym Plastusiowi, ulubionemu bohaterowi powieści M. Kownackiej.

Łącznie w Akcji Zima uczestniczyło ok. 70 osób

Related posts