BMW WJECHAŁO DO 3,5 METROWEGO ROWU

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło na obwodnicy południowej Pruszcza Gdańskiego. 37-latka kierująca bmw zjechała na prawe pobocze, uderzyła w krawężnik i wjechała do rowu melioracyjnego. Kierująca trafiła do szpitala. Kobieta podróżowała sama była trzeźwa. 

Pruszcz Gd. BMW w rowi
Pruszcz Gd. BMW w rowie

Do wypadku doszło (26 stycznia br.) o godz. 14.10 na skrzyżowaniu ulicy Przemysłowej z ulicą PCK w Pruszczu Gdańskim. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu 37-letnia gdańszczanka jadąc bmw w kierunku drogi wojewódzkiej nr 226 po wyjściu z łuku jezdni prawdopodobnie wpadła w poślizg. Zjechała na prawy pas ruchu, uderzyła w krawężnik i wjechała do rowu głębokiego na 3,5 metra. Kierująca trafiła do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Nie przewoziła żadnych pasażerów, była trzeźwa.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na drogach jest ślisko, wcześniej zapada zmrok, pada śnieg,  poruszajmy się po drogach wolniej i z uwagą obserwujmy innych uczestników ruchu drogowego.

Related posts