Najlepsi z najlepszych – powód do dumy!

86 uczniów gminnych szkół otrzymało stypendia za najlepsze wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe w I półroczu roku szkolnego 2013/2014.

 

 

Najlepsi w nauce i sporcie

SP Wojanowo

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Fatima Kruszyńska, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,5

– Anna Milewska, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,6

– Hanna Sobieraj, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,7

 

SP Borkowo

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Martyna Kamrowska, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,5

– Maria Ramotowska, uczennica klasy VI ze średnią ocen 6,0

– Natalia Surus, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,7

– Bartosz Nitschke, uczeń klasy VI ześrednią ocen 5,5

– Hanna Goc, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,7

Stypendia za osiągnięcia sportowe:

– Paulina Stemplewska, uczennica klasy VI z osiągnięciami w judo

– Patryk Stemplewski, uczeń klasy VI z osiągnięciami w judo

 

SP Wiślinka

Stypendium za wysokie wyniki w nauce:

– Julia Zbroińska, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,7

Stypendia za osiągnięcia sportowe:

– Zuzanna Ojstrach, uczennica klasy IV z osiągnięciami w  teakwon-do

– Paula Witkowska, uczennica klasy IV z osiągnięciami w teakwon-do

 

SP Łęgowo

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Wojciech Michaluk, uczeń klasy V ze średnią ocen 5,6

– Vanessa Kuśnierz, uczennica klasy V ze średnią ocen 6,0

– Małgorzata Kotarba, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,7

– Aneta Kuśmierska, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,7

– Lena Lipińska, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,6

– Mateusz Pęczek, uczeń klasy VI ze średnią ocen 5,6

– Anna Szczepańska, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,8

– Amadeusz Piwowarek, uczeń klasy VI ze średnią ocen 5,5

Stypendium za osiągnięcia sportowe oraz wysokie wyniki w nauce

– Adam Rasiński, uczeń klasy V ze średnią ocen 5,5 i  osiągnięciami w piłce nożnej

Stypendia za osiągnięcia sportowe:

– Arkadiusz Handel, uczeń klasy VI z osiągnięciami w piłce nożnej

– Jan Cierocki, uczeń klasy VI z osiągnięciami w piłce nożnej

– Damian Kowalski, uczeń klasy VI z osiągnięciami w piłce nożnej

– Jakub Drabczyk, uczeń klasy VI z osiągnięciami w piłce nożnej

– Dawid Michaluk, uczeń klasy VI z osiągnięciami w piłce nożnej

– Nikodem Truszkowski, uczeń klasy V z osiągnięciami w piłce nożnej

– Jakub Geliński, uczeń klasy VI z osiągnięciami w piłce nożnej

 

Gimnazjum Łęgowo

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Wioleta Lewandowska, uczennica klasy II ze średnią ocen 5,7

– Julia Raźniewska, uczennica klasy II ze średnią ocen 5,3

Stypendium za osiągnięcia sportowe:

– Wiktoria Opiela, uczennica klasy III z osiągnięciami w piłce ręcznej

 

SP Rotmanka

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Weronika Pryczkowska, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,5

– Aleksandra Tułowiecka, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,6

– Natalia Żołnierkiewicz, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,9

– Aleksandra Piotrowska, uczennica klasy VI ze średnią 5,5

Stypendium za osiągnięcia sportowe oraz wysokie wyniki w nauce:

– Zuzanna Jerat, uczennica klasy V ze średnią ocen 5,5 i osiągnięciami w taekwon – do

– Dominik Marcinkowski, uczeń klasy V ze średnią ocen 5,5 i osiągnięciami w judo

– Aleksandra Borsuk, uczennica klasy VI ze średnią ocen 5,5 i osiągnięciami w grze w szachy

– Maciej Tarajkiewicz, uczeń klasy IV ze średnią 5,5 i osiągnięciami w pływaniu

Stypendia za osiągnięcia sportowe:

– Daniel Ugniewski, uczeń klasy IV z osiągnięciami w yachtingu i windsurfingu

– Adam Rudo, uczeń klasy VI z osiągnięciami w windsurfingu

– Agata Grzebalska, uczennica klasy VI z osiągnięciami w jeździe figurowej

– Jakub Rudo, uczeń klasy VI z osiągnięciami w tenisie stołowym

– Kamil Ugniewski, uczeń klasy VI z osiągnięciami w windsurfingu

 

Gimnazjum Rotmanka

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Alicja Jackowska, uczennica klasy I ze średnią 5,4

– Aleksandra Kujałowicz, uczennica klasy I ze średnią 5,8

– Julia Suwińska, uczennica klasy I ze średnią 5,4

– Maciej Derkacz, uczeń klasy II ze średnią 5,3

– Dominika Marcinkowska, uczennica klasy II ze średnią 5,3

– Agata Niedrzwicka, uczennica klasy III ze średnią 5,4

– Anna Stachowiak, uczennica klasy III ze średnią 5,3

Stypendium za osiągnięcia sportowe oraz wysokie wyniki w nauce

– Adam Borsuk, uczeń klasy II ze średnią 5,7 i osiągnięciami w grze w szachy oraz w pływaniu

Stypendia za osiągnięcia sportowe:

– Magdalena Klotzke, uczennica klasy I z osiągnięciami w koszykówce

– Kacper Doniec, uczeń klasy II z osiągnięciami w taekwon-do

– Mateusz Kraśniewski, uczeń klasy II z osiągnięciami w windsurfingu

– Mikołaj Mańkuci, uczeń klasy II z osiągnięciami w windsurfingu

– Mateusz Krauze, uczeń klasy II z osiągnięciami w judo

– Kewin Tao Anh, uczeń klasy II z osiągnięciami w pływaniu

 

SP Straszyn 

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Piotr Flis, uczeń klasy V ze średnią 5,8

– Julia Wiergowska, uczennica klasy V ze średnią 5,9

– Zuzanna Wikarska, uczennica klasy V ze średnią 5,6

– Kinga Wiśniewska, uczennica klasy V ze średnią 5,8

– Hubert Wójcik, uczeń klasy V ze średnią 5,5

– Patryk Boguszewski, uczeń klasy VI ze średnią 5,5

– Tatiana Tarnowska, uczennica klasy V ze średnią 5,6

Stypendium za osiągnięcia sportowe:

– Emilia Mikszuta, uczennica klasy VI z osiągnięciami w biegach przełajowych

 

Gimnazjum Straszyn

Stypendia za wysokie wyniki w nauce:

– Veronika Kujalova, uczennica klasy I ze średnią 5,6

– Michalina Danke, uczennica klasy I ze średnią 5,9

– Aleksandra Skrouba, uczennica klasy I ze średnią 5,3

– Mateusz Pogorzelski, uczeń klasy II ze średnią 5,6

– Zuzanna Czerwińska, uczennica klasy II ze średnią 5,4

– Kacper Maksymowicz, uczeń klasy II ze średnią 5,3

– Daria Ostrowska, uczennica klasy III ze średnią 5,5

– Magdalena Sołowiej, uczennica klasy III ze średnią 5,6

– Julia Sowińska, uczennica klasy III ze średnią 5,4

Adrianna Kowal, uczennica klasy III ze średnią 5,4

Stypendium za osiągnięcia sportowe oraz wysokie wyniki w nauce

– Roman Kraiński, uczeń klasy I ze średnią 5,6 i osiągnięciami w tenisie stołowym

Stypendium za osiągnięcia sportowe:

– Marcin Jach, uczeń klasy I z osiągnięciami w judo

– Jacek Bołoz, uczeń klasy I z osiągnięciami w judo

– Michał Jakusz, uczeń klasy II z osiągnięciami w tenisie stołowym

 

Gimnazjum Przejazdowo

Stypendium za osiągnięcia sportowe:

– Grzegorz Bogucki, uczeń III klasy z osiągnięciami w unihokeju

– Jakub Gozłowski, uczeń III klasy z osiągnięciami w unihokeju

– Patryk Brzezicki, uczeń II klasy z osiągnięciami w unihokeju

– Bartosz Anioł, uczeń II klasy z osiągnięciami w unihokeju

– Sebastian Gacek, uczeń II klasy z osiągnięciami w unihokeju

– Bartłomiej Wieczorek, uczeń III klasy z osiągnięciami w unihokeju

Related posts