Kolejne 100 urodziny na terenie Gminy

5 dzieci, 25 wnuków, 25 prawnuków i 10 praprawnuków – takiej rodziny doczekała LEOKADIA FOLC, która 11.12.2013 r. obchodziła 100 – ne urodziny.

 

100 lat p. Leokadii
100 lat p. Leokadii

Mieszkanie w części żuławskiej gminy Pruszcz Gdański najwyraźniej sprzyja długowieczności. Tylko w tym miesiącu dwie panie świętowały 100-ne urodziny. Przed niespełna dwoma tygodniami byliśmy z aparatem u Marii Cynkiel z Przejazdowa, a dziś (14 grudnia) świętowaliśmy z Leokadią Folc z Rokitnicy.

Jubilatka mieszka w Rokitnicy od 1990 roku. Pochodzi zaś z okolic Lęborka.

Z okazji 100-nych urodzin panią Leokadię z życzeniami i upominkami odwiedziły: wójtMagdalena KołodziejczakMagdalena Karpińska z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej,Janina Szpara z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Danuta Czerwińska – radna i sołtys Rokitnicy.

Related posts