Obóz narciarski, militarny, a może po prostu przygodowy

Obóz narciarski

SENSEI Centrum Przygody zaprasza wszystkich małych miłośników nart i tych, którzy dopiero zaczynają narciarską przygodę na zimowy obóz narciarski w miejscowości Gliczarów na południu Polski.

W programie: codzienne zajęcia na stoku z instruktorem, zwiedzanie Zakopanego,  szkolenie  „survival zimą” i inne atrakcje.

Oferta jest skierowana do dzieci od lat 7.

Zabierz ze sobą: dobry humor, sprzęt narciarski  jeśli posiadasz), karimatę, latarkę i zapas baterii, zeszyt 16 – kartkowy w kratkę, długopis i ołówek, kopertę i znaczek, klapki lub kapcie, dwie pary butów, dwie pary rękawic, odzież, która może ulec zniszczeniu, dodatkową odzież według uznania, mały plecaczek, przybory toaletowe,  menażkę, niezbędnik, legitymację szkolną, kieszonkowe (nie więcej niż 100 zł).

 

Obóz przygody

oboz zimowy
oboz zimowy

Spragnionych przygód  SENSEI Centrum Przygody zaprasza na zimowy obóz przygody.

Spędzimy go na Kaszubach w malowniczo położonym gospodarstwie agroturystycznym – mówi Robert Plichta z SENSEI Centrum Przygody. –  Spotkamy ciekawych ludzi związanych z lasem, pobawimy się w bitwy historyczne, rozwiniemy nasze zdolności twórcze, nauczymy się jak posługiwać się mapą i kompasem oraz jak przetrwać w trudnych warunkach.

Oferta jest skierowana do dzieci od lat 7.

Zabierz ze sobą: dobry humor, karimatę, latarkę i zapas baterii, zeszyt 16 kartkowy w kratkę, długopis i ołówek, kopertę i znaczek, kalosze,  klapki lub kapcie, dwie pary butów, dwie pary rękawic, kurtkę sztormiak, odzież, która może ulec zniszczeniu, mały plecaczek, przybory toaletowe, menażkę, niezbędnik, dodatkową odzież według uznania, legitymację szkolną, kieszonkowe (nie więcej niż 50 zł).

Obóz militarny

Miłośników militariów SENSEI zaprasza na zimowy obóz militarny.

Będzie ekstremalnie i wybuchowo – zapowiada organizator. – Przejdziemy tu szkolenie na komandosa.  Nie będzie czasu na nudę. Towarzyszyć nam będą byli żołnierze grup specjalnych, którzy przekażą nam swoją wiedzę i umiejętności. 

Oferta kierowana jest do młodzieży od lat 12.

Zabierz ze sobą: dobry humor, odzież wojskową, kominiarkę, ASG i kulki, okulary do ASG, nóż z blokadą ostrza lub stałą klingą (broń i nóż składamy w depozyt),karimatę, latarkę i zapas baterii, zeszyt 16 kartkowy w kratkę, długopis i ołówek, kopertę i znaczek, kalosze, klapki lub kapcie, dwie pary butów, dwie pary rękawic, kurtkę sztormiak, odzież, która może ulec zniszczeniu, dodatkową odzież według uznania, mały plecaczek, przybory toaletowe,  menażkę, niezbędnik, legitymację szkolną, kieszonkowe (nie więcej niż 50 zł).

 

Półkolonie

SENSEI Centrum Przygody w Żuławce zaprasza dzieci w wieku od 6 do 14 lat na półkolonie.

 

oboz zimowy
oboz zimowy

Program:

1 dzień – Robotyka i Eksperymenty (dodatkowo gry i zabawy ruchowe)

2 dzień – Warsztaty twórcze i zajęcia zrób to sam

3-dzień – Alpinistyka – – nauka węzłów itp., wspinaczka, zjazdy,

4 dzień – Z kulturą japońską – nauka japońskiego, kaligrafia, turniej na miecze (medale i           puchary), poczęstunek w klimacie japońskim.

5 dzień  – Szalony dzień – strzelnica paintball, wiatrówka, jazda konna, lodowisko hokej, zjazdy z góry na sankach i workach z sianem (po uprzednio zbudowanym torze), ognisko.

W cenie: obiad, napoje, program, opieka instruktorów, ubezpieczenie.

 

ZAPISY:   880 530 132

Related posts