Trenuj sztuki walki – bezpłatnie!

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Cieplewie oraz SENSEI Centrum Przygody zapraszają na bezpłatne treningi. Oferta skierowana jest do młodzieży z terenu gminy Pruszcz Gdański w wieku od 12 do 18 lat. 

sensei_budo-gala-2008
sensei_budo-gala-2008

Będą to zajęcia z boksu i samoobrony na bazie brazylijskiego jiu- jitsu, MMA, krav magi oraz street fightingu. Zapewniamy salę do ćwiczeń, sprzęt oraz wykwalifikowanych trenerów – zachęca Robert Plicha z SENSEI Centrum Przygody

Czas spędzony na treningach przynosi ogromne korzyści. Rozwija sprawność ruchową, umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pozwala rozładować nagromadzone napięcie i spożytkować nadmiar energii.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Zajęcia odbywają się w hali sportowej Zespołu Szkół w Łęgowie.

sensei_budo-gala-2008
sensei_budo-gala-2008

Dodatkowe informacje i zapisy pod nr tel.: 606 – 704 – 438

Related posts