Turniej Andrzejkowy za nami

W sobotnie przedpołudnie w hali w Straszynie miał miejsce Andrzejkowy Turniej Futsalu, którego była to już IV edycja. W turnieju udział wzięło dwanaście drużyn.

Jako gospodarze, tak gościnnie przyjęliśmy gości, że nasza drużyna uległa we wszystkich spotkaniach zdobywając tylko jednego gola, którego autorem był Sambor Seredyński. Na trybunach zabrakło także wsparcia naszym chłopakom, widoczni za to byli kibice, tudzież kibicki drużyny z Moreny.

Nie tylko wynik jednak się liczył, dla wielu chłopaków i dziewczyn była to wspaniała zabawa, nie brakowało emocji i dobrego humoru.

Sama edycja turnieju, w której spotkania trwały po 10 minut, sprawdziła się, mecze halowe charakteryzują się większą szybkością i dynamiką akcji. Tak też wyglądały i te rozgrywki, a przy zachowaniu dyscypliny rozgrywek, można było z zegarkiem w ręku śledzić poszczególne drużyny.

Jeżeli o wyniki chodzi, to poniżej publikujemy tabelę poszczególnych spotkań, grup oraz listę wyróżnionych indywidualnie.

 

Nagrody indywidualne

Król strzelców: Weronika Lewandowska – 7 bramek (KS Sulmin),

Najlepszy zawodnik: Leopol Hubert (JAGUAR Gdańsk),

Najlepszy bramkarz: Gorzańczyński Paweł (CONRAD Gdańsk).

[gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/12/Wyniki.pdf”]

Jak było podczas turnieju zobaczyć można w zapisie wideo, w trzeciej minucie klipu jest strzelona honorowa bramka w wykonaniu Sambora Seredyńskiego – za walkę i hart ducha gratulujemy całej drużynie wraz z trenerem. Czekamy na kolejne turnieje i już trzymamy kciuki.

 

Miniony weekend to także gra drużyn z naszej gminy, poniżej publikujemy tabele i wyniki ostatniej kolejki.

[gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/12/Tabela-1.pdf”] [gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/12/Tabela.pdf”] [gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/12/Wyniki-1.pdf”] [gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/12/Wyniki1.pdf”]

Poniżej galeria zdjęć z Turnieju Andrzejkowego.

Related posts