Andrzejkowy turniej piłki nożnej w Straszynie – Nie siedź w domu kibicuj NASZYM!!!

 Przed nami kolejne zmagania turniejowe, tym razem zapraszamy na IV Edycji Andrzejkowego Turnieju Futsalu dla rocznika 2005.  Nie siedź w domu kibicuj NASZYM!!!

Akademia Lechii Szkółka Rotmanka - fot. MC
Akademia Lechii Szkółka Rotmanka – fot. MC

Zawody zostaną rozegrane 30 listopada 2013 (sobota), w godz. 8.00- 13.30, na hali sportowej przy Zespole Szkół w Straszynie, ul. Starogardzka 48.

Zgłoszenia oraz harmonogram do pobrania poniżej.

[gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/11/Harmonogram2.docx”][gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/11/Harmonogram2.pdf”] [gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/11/Lista-zgłoszeniowa1.docx”] [gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/11/Lista-zgłoszeniowa1.pdf”]

Nagrody: puchary dla drużyn, które zajmą miejsca I – III + medale dla zawodników z tych zespołów. Nagrody indywidualne: Król Strzelców, Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Bramkarz.

Nasza szkółka z Rotmanki – Link

Akademia Lechii Szkółka Rotmanka - fot. MC
Akademia Lechii Szkółka Rotmanka – fot. MC

 

W dniu 23.11.2013 w Straszynie odbył się listopadowy turniej piłki nożnej halowej rocznika 2004.

Zwycięzcą turnieju został Jaguar Gdańsk pokonując w finale Orły Osowa 2 – 1. W meczu o 3 miejsce Czarni  Pruszcz Gdański wygrali z Conradem Gdańsk w karnych 9-8 wynik meczu 1-1. Miejsca  5-8 zajęli Bałtyk Gdynia, Akademia Gdańsk, KP Sopot, Czarni II. W meczu o 9 miejsce Orzeł Straszyn przegrał  Olimpiciem Gdańsk 0-1. 11 miejsce zająła  drużyna Sparta Wiślinka wygrywając z Sokołem Ełganowo 2-0.

Królem strzelców został Mateusz Bolimowski z jaguara Gdańsk, najlepszym zawodnikiem został Lender Jakub z Czarnych Pruszcz Gdański, najlepszym bramkarzem został Abraham Dawid z Orłów Osowa.

 


Stefan i Aneta Dutko

Related posts