Trefl Sopot – ENERGA Czarni Słupsk – możesz wygrać wejściówkę

Koszykarze Trefla od dwóch lat nie mają sobie równych w rozgrywkach Intermarche Basket Cup! W tegorocznej edycji staną przed szansą wywalczenia Pucharu Polski po raz trzeci z rzędu. W 80-letniej historii rozgrywek taka sztuka nie udała się żadnemu zespołowi!Już w pierwszej rundzie na drodze sopocian stanie bardzo trudny przeciwnik. Zapraszamy dziś do ERGO ARENY na mecz Trefl Sopot – ENERGA Czarni Słupsk. Początek tego arcyciekawie zapowiadającego się meczu o godz. 19.00

Więcej o meczu: http://ergoarena.pl/

Wygraj podwójne zaproszenia na dzisiejszy mecz w ERGO ARENIE. Wystarczy wysłać maila na adres:konkurs@ergoarena.pl. W treści maila należy wpisać imię i nazwisko. Na wiadomości czekamy do godz. 11.00. Nagrodzeni otrzymają wiadomość zwrotną.

 

energa_384x288

 

W najbliższym czasie w ERGO ARENIE!

13 listopada – Trefl Sopot – ENERGA Czarni Słupsk – zobacz wiecej

17 listopada – Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gd – zobacz wiecej

22 listopada – LOTOS Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom – zobacz wiecej

23 listopada – ATOM Trefl Sopot – Pałac Bydgoszcz – zobacz wiecej

24 listopada – Trefl Sopot –Kotwica Kołobrzeg – zobacz wiecej

26 listopada – ATOM Trefl Sopot – Vakifabank Stambuł – zobacz wiecej

1 grudnia 2013 – Shakin Stevens – zobacz więcej

6-8 grudnia 2013 – Disney On Ice: Świat Fantazji – zobacz więcej

7-9 marca 2014 – Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Sopot 2014 – zobacz więcej

Więcej na www.ergoarena.pl i www.facebook.com/ergoarena

Related posts