Turniej w Straszynie w dniu 11 listopada

W dniu 11.11.2013. odbył się turniej piłki nożnej seniorów na hali im. Andrzeja Grubby w Straszynie  z okazji 95 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Turniej 11.11.2013 Straszyn
Turniej 11.11.2013 Straszyn

Zwycięzcą turnieju został GTS Mokry Dwór pokonując w finale Auto-Kompleks Trąbki Wielkie w karnych 3-1, w meczu był remis 0 -0. III miejsce zajął zespół Green Bombs Kłodawa II pokonując OLDBOYS Kolbudy w karnych 3 -1, w meczu był remis 1-1.  Najlepszym Bramkarzem turnieju został Krawcewicz Dawid(Auto-Komlex Trąbki Wielkie) , Królem Strzelców został Kwaszyński Marcin(GTS Mokry Dwór) i najlepszym Zawodnikiem turnieju został Dończyk Tomasz( Green Bombs KłodawaII). W turnieju brało udział 20 drużyn z powiatu gdańskiego.

09.11.2013 odbył się turniej juniorów rocznik 2003 z okazji 95 rocznicy odzyskania przez polskę niepodległości.

Zwycięzcą turnieju została Gedania Gdańsk pokonując w finale GTS Spartę Wiślinka 2 – 1. III miejsce zajął zespół Gedani II pokonując  Conrad Gdańsk 1 – 0. Królem Strzelców został Jakub Pawłowski ( GTS Sparta Wiślinka), Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Pingot (Gedania Gdańsk). Najlepszym Bramkarzem został Kowynia Jakub (GTS Sparta Wiślinka).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a zespołom oraz kibicom dziękujemy za wspaniałą zabawę i dobry doping.

Wyniki naszych drużyn gminnych.

Klasa Okręgowa

GKS Sierakowice – GTS Rusocin 3 – 1

Klasa A

Wisła Drewnica – GTS Juszkowo 4 – 3, Portowiec Gdańsk – GTS Rokitnica 7 – 0 , GTS Orzeł Straszyn – KS Sulmin 3 – 2,

Klasa B

GTS Rotmanka – GTS Sparta Wiślinka 13-2, GTS Mokry Dwór – Morena Gdańsk 5 – 0, GTS Goszyn – Neptuns 2 – 6, GTS II Rusocin – GTS Ogniwo Borkowo 1 – 6,

 

Co nas czeka w najbliższym czasie.

W dniu 16.11.2013 odbędzie się turniej listopadowy na hali w Straszynie z udziałem rocznika 2002. W turnieju udział wezmą GTS Sparta Wiślinka, Czarni Pruszcz Gdański, GTS Rotmanka, Gadania Gdańsk, GKS Kolbudy, Sztorm Mosty, Santos Gdańsk, GTS Straszyn, Polonia Gdańsk, Rozstaje Gdańsk.

17.11.2013 na hali w Straszynie odbędzie się premierowa kolejka ligi halowej I i II.

II liga

13.00 GEDBUD Pruszcz Gdański – VAMOS Gdańsk, 13.39 LWY Pruszcz Gdański – Green Bombs Kłodawa II, 14.18 Norwood Rusocin – Vinstrool Rusocin, 14.56 Hanza Gdańsk – Sparta Wiślinka, 15.35 Specjal Pruszcz Gdański – Orzeł Trąbki Wielkie, 16.14 Czarni Pruszcz Gdański – Inventia Żuławka, 19.10 Mokry Dwór – Rotmanka, 20.50 GTS Orzeł Straszyn II – Team Zielke.

I liga

16.53 Jednostka Wojskowa Pruszcz Gdański – Green Bombs Kłodawa, 17.30 OLDBOYS Kolbudy – Kwiat Sokół Ełganowo, 18.20 Auto Komlex Trąbki Wielkie – GTS Goszyn, 19.10 GTS Mokry Dwór – Green Bombs Kłodawa, 20.00 GTS Orzeł Straszyn – GTS Rokitnica,

Wyniki publikujemy dzięki Państwu Stefanowi i Anecie Dutko

 

Galeria zdjęć z Turnieju Seniorów z 11.11.2013 z Hali w Straszynie

 

Related posts