Koncert hiphopowej grupy The Ostprausters – w straszyńskim Radiu Toksyna FM

Bardzo serdecznie zapraszamy do wysłuchania na naszej antenie koncertu hiphopewej grupy The Ostprausters w środę, 6 listopada o godzinie 20:00

Osoby zainteresowane otrzymaniem wejściówki do Studia Koncertowego Toksyny FM prosimy o kontakt: radio@toksyna.fm
Ilość miejsc ograniczona.

Środa, 6 listopada 2013r.
godz. 20:00
Kanał Główny Toksyna FM

The Ostprausters – Skład utworzony w 2012 roku przez Pawła Kruszewskiego (Kenrishu) i Bartosza Ornoch (Szarak’a). Aktualnie można ich usłyszeć tylko na żywo gdyż, są na etapie końcowym z swoim pierwszym krążkiem „OSTside of ur brain”. Nie mają określonego gatunku muzycznego, grają to co po prostu czują czego najlepszym przykładem był przekład poezji A.Mickiewicza na rap na Wyspie Sobieszewskiej w 2012 roku, oraz powtórka na Festiwalu Instalacji Lirycznych gdzie zagrali swój koncert obok Oli Szwed. Obecnie bezpośrednio związani z ekskluzywną marką odzieżową „Origo”, oraz wytwórnią Audio-wizualną Osso Publisher gdzie pracują nad swoim materiałem (premiera planowana jest na jesień).

Related posts