Turniej piłki nożnej z okazji odzyskania niepodległości

09.11.2013. Gminne Towarzystwo Sportowe Pruszcz Gdański organizuje turniej piłki nożnej dla rocznika 2003 z okazji niepodległośći Polski.

Zawody odbędą się na hali sportowej w Straszynie w godzinach 8.00 – 13.30 z udziałem 12 drużyn –  GTS Sparta Wiślinka, Czarni Pruszcz Gdański Gedania Gdańsk( 2 zespoły) Conrad Gdańsk, Morena Gdańsk, GTS Orzeł Sytaszyn, GKS Kowale, GKS Kolbudy, KS Rozstaje, Akademia Gdańsk, Korona Cedry Małe.

11.11.2013. odbędzie się turniej niepodległośći Polski dla seniorów.

Zawody odbędą się na hali w Straszynie w godzinach 10.00 – 18.00 z udziałem 20 drużyn – GTS Sparta Wiślinka, Oldboys Kolbudy, Jednostka Wojskowa, GTS Orzeł Straszyn ( 2 zespoły) , GTS Rotmanka, Green Bombs Kłodawa ( 2 zespoły) GTS Mokry Dwór, GTS Goszyn, Auto-Komplex Trąbki Wielkie, Kwiat- Sokół Ełganowo, Auto-Gala Rokitnica,  INVENTIA Żuławka, Art-Pol Trąbki Wielkie, Lwy Piastowskie Pruszcz Gdański, GED-BUD Pruszcz Gdański, Specjal Pruszcz Gdański, GLKS Różyny, Czarni Pruszcz Gdańsk

Harmonogram wraz z regulaminem oraz lista zgłoszeniowa.

Harmonogra.docx, Harmonogram.pdf, Lista zgłoszeniowa.docx, Lista zgłoszeniowa.pdf, Harmonogram.docx 11.11, Harmonogram.pdf 11.11.

 

Poniżej publikujemy wyniki ostatniej kolejki rozgrywanej przez drużyny z naszej gminy dzięki uprzejmości p. Stefan i Aneta Dutko

Klasa Okręgowa
GTS Rusocin – Stolem Gniewino 0 – 7
Klasa A
Orzeł Straszyn – EPT Grabiny Zameczek 3 – 1, GTS Rokitnica – Wisła Długie Pole 1 – 2, GTS Juszkowo – Wisła Steblewo 3 – 3
Klasa B
GTS Sparta Wiślinka – GKS III Kolbudy 1 – 11, Orzeł Jaśień – GTS II Rusocin 5 – 3, GTS Ogniwo Borkowo – GTS Goszyn 4 – 3, Neptuns Gdańsk – GTS Mokry Dwór 3 – 2, Morena Gdańsk – GTS Rotmanka 3 – 2

Related posts