Now We Move – Tydzień Ruchu w Straszynie 2013

Tydzień Ruchu – pierwszy raz w Straszynie, drugi raz w Polsce. Impreza organizowana jednocześnie w 60 lokalizacjach w Polsce. Straszyn to najmniejsza miejscowość w Polsce, która organizuje tą imprezę.  Tydzień Ruchu ma promować zdrowy styl życia, aktywny sposób na życie. Do udziału zostało zaproszonych kilkoro osób,  a wśród nich Bingo Junior z Pruszcza Gdańskiego.

Tydzień ruchu w Straszynie - fot. MC
Tydzień ruchu w Straszynie – fot. MC

W sobotę na parkingu przed Centrum Kemer w Straszynie miała miejsce pierwsza impreza promująca Tydzień Ruchu, nie pierwsza zachęcająca do ruchu lecz z tego cyklu. Mieszkańcy może jeszcze nielicznie zebrani, ale byli zachęcania do aktywnego uczestnictwa. W inicjatywę włączyła się i zorganizowała grupa Straszyn Biega wraz z przyjaciółmi i znajomymi:

Serdeczne podziekowania dla wszystkich, ktorzy pomogli mi zorganizowac dzisiejsze wydarzenie Tydzień Ruchu w Straszynie.

Tydzień ruchu w Straszynie - fot. MC
Tydzień ruchu w Straszynie – fot. MC

Radio Toksyna Crew  – jak zawsze mozna na Was liczyc, THX.
Monika Damps  – energia, zaangazowanie – mozna sie zarazic od Ciebie !:)
Sylwia Balt i caly zespol Bingo Junior Zumba Kids – dziekuje, dziekuje, dziekuje. Takie osoby nalezy jak Ty nalezy nasladowac. Podziekowania dla wszystkich dziewczynek, ktore przyjechaly do nas wystapic ! . Gratulacje dla rodzicow ! 

Wszystkim biegaczom ze Straszyn Biega za pomoc przy organizacji wydarzenia, rozwieszaniu plakatow – wielkie, wielki dzieki.

Tydzień ruchu w Straszynie - fot. MC
Tydzień ruchu w Straszynie – fot. MC

Do zobaczenia na kolejnym evencie ! 

Related posts