Dzień z Marlonem Roudette – Bayern Monachium

Gwiazda POP Marlonem Roudette przybywa na Alianz Arena w Monachium by uświetnić swoim występem prezentację drużyny Bayern Monachium po zdobyciu Mistrzostwa Europy.

Razem z nim występuje 150 tancerek w rytm piosenki

Marlon Roudette urodził się w Londynie i pochodzi z artystycznej rodziny. Mama jest projektantką zaś ojciec producentem muzycznym. I to sprawiło, że już w dzieciństwie miał nieograniczony kontakt z dźwiękiem i muzyką. Młodość spędził na Karaibach, rodzinnych stronach swojej mamy, gdzie – jak wspomina – muzyka otaczała go z każdej strony: w autobusie, sklepach, barach i klubach.

Quote-alpha.png

To była niesamowita przygoda w moim życiu. Czas kiedy człowiek kształtuje swoją osobowość przyszło mi spędzić w miejscu które przepełnione było muzyką. To wszystko spowodowało, że sam także chciałem spróbować swoich sił w muzykowaniu – przyznaje Marlon.

 

W wieku 17 lat Marlon opuścił Karaiby by wrócić do Londynu. Tam spotykał przyszłego kompana z Mattafix, Preetesha Hirji. Razem postanawiali wspólnie zająć się tworzeniem nagrań. Pierwszy wielki sukces odnoszą pięć lat później, kiedy skomponowany przez Roudette utwór „Big City Life” odniósł wielki sukces w Europie i Nowej Zelandii. Piosenka stała się numerem jeden w Nowej Zelandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii i we Włoszech.

Quote-alpha.png

Ten utwór powstał właściwie przez przypadek. Któregoś wieczora wziąłem do ręki gitarę by trochę sobie pograć i sam nie wiem kiedy pojawiła się ta melodia. Uznałem, że jest na tyle intrygująca, że może warto popracować nad nią dalej. Kiedy dołożyliśmy do niej wokal i charakterystyczną perkusję czuliśmy, że może udało nam się stworzyć coś całkiem sympatycznego, ale nie spodziewaliśmy się, że ten numer może tak bardzo spodobać się tak wielu osobom – Marlon o utworze Big City Life[1].

 

W 2011 roku Marlon rozpoczął karierę solową. W lipcu pojawił się pierwszy singel „New Age”, który odniósł wielki sukces w Niemczech i Szwajcarii, gdzie pokrył się platyną. Marlon postanowił więc wydać swój pierwszy solowy album zatytułowany Matter Fixed w październiku.

Related posts