POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego w którym zginął 22-letni mężczyzna. Do wypadku doszło 20 maja 2013 roku około godz. 18.19 na drodze wojewódzkiej nr 227 w Roszkowie gmina Pruszcz Gdański.

Z ustaleń śledczych wynika, że 19-latka kierująca fiatem jadąc z Pruszcza Gdańskiego w kierunku Cedrów Wielkich na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Do szpitala trafiła kierująca oraz jej 22-letni pasażer. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł w szpitalu.
Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności tragicznego wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji  pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

 

Jest również pozytywna informacja – odnaleziona została zaginiona Pruszczanka.

ODNALEZIONO ZAGINIONĄ 22-LETNIĄ PRUSZCZANKĘ

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim pracujący nad sprawą zaginięcia 22-letniej kobiety odnaleźli ją całą i zdrową. Pruszczanka od kilku dniu przebywała u swojego znajomego w Kościerzynie nie informując o tym rodziny i znajomych.

Kryminalni z pruszczańskiej komendy ustalili gdzie przebywa zaginiona 22-letnia kobieta. Mieszkanka Pruszcza Gdańskiego w dniu 06 września br. wyszła z domu nie mówiąc dokąd idzie. Od momentu zaginięcia nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi. Policjanci pracujący nad sprawą nawiązali współpracę z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie i poprosili o sprawdzenie adresu pod którym może przebywać zaginiona. Przypuszczania okazały się słuszne i wczoraj (17 września br.) o godz. 15.00 policjanci z Kościerzyny odnaleźli 22-letnią pruszczankę. Kobieta od kilku dniu przebywała u swojego znajomego. Po odnalezieniu nawiązała kontakt z rodziną i wróciła do domu.

 

Related posts