Dzieci z wizytą w DB Schenker

Młodzi mieszkańcy Będzieszyna mieli niecodzienną okazję zwiedzić terminal międzynarodowej firmy logistycznej DB Schenker.

db schenker - fot. Adam Myśliński
db schenker – fot. Adam Myśliński

Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać każdy zakamarek centrum logistycznego, zarówno jego część biurową, jak i przeładunkową. Każdy mógł zasiąść w nowoczesnej sztaplarce, obsługiwać linię przeładunkową skanując wiele różnorakich przesyłek, czy też zwiedzić kabinę TIR’a. Na koniec na dzieci i ich rodziców czekał słodki poczęstunek.

Wizyta w centrum logistycznym nie była pierwszym tego typu wydarzeniem skierowanym do społeczności lokalnej. Wolontariusze z firmy DB Schenker przeprowadzili w Będzieszynie akcję „Zielony Czas Pomagania”, a w okresie wakacji zorganizowali bezpłatny transport do aquaparku dla dzieci i młodzieży z tej wsi.

Galeria zdjęć:

 

 

Related posts