Festyn Rodzinny w Firmie Broker w Borkowie

W pierwszy wrześniowy weekend Hurtownia Budowlana Broker w Borkowie zorganizowała festyn rodzinny na terenie hurtowni w Borkowie przy Alei Ofiar 10 Kwietnia 1.

Festyn Rodzinny w firmie Broker - fot. M. Cabaj
Festyn Rodzinny w firmie Broker – fot. M. Cabaj

Radosna muzyka Radia Plus oraz sprzyjająca pogoda przyciągnęła mieszkańców Borkowa oraz klientów z całymi rodzinami na imprezę na świeżym powietrzu. „Dzisiejsze wydarzenie – jak mówi p. Mariusz Załęski kierownik oddziału w Borkowie – to nie tylko impreza o charakterze promocyjnym, ale przede wszystkim integracyjnym z okolicznymi mieszkańcami oraz klientami”. Udostępniony został plac zabaw dla dzieci, gdzie jest dmuchana zjeżdżalnia, sektor z kulkami dla najmłodszych, trampolina, darmowa wata cukrowa oraz przy stoliku Radia Plus miejsce, gdzie pociechy mogą malować, ale również gdzie ich roześmiane buzie będą malowane.

Rodzice mogą w tym czasie odwiedzić osiemnaście stanowisk przedstawicieli firm, z którymi współpracujemy, a którzy specjalnie z tej okazji przygotowali specjalne promocje oraz służą fachową radą i pomocą.Na placu spotkać można stoiska firm: Atlas, Fakro, Vox Profile, Dolina Nidy, Weber, Wieneberger, Leier, Creaton Euronit, Polbruk, H + H, Ursa, Bolix, Knauf, Velux, Roben, Isover, Rockwool oraz Balex Metal.

Utrudzeni urokami festynu mogą posilić się również darmowymi specjałami specjalnie oferowanymi w dniu dzisiejszym lub skorzystać z pozostałej oferty kuchni z Twardego Dołu. Dzieci obdarowywane są słodkościami oferowanymi przez hostessy w koszulkach Radia Plus.

Dzisiejsza impreza przybliży mieszkańcom asortyment i ofertę hurtowni, ale również dla wielu pozostanie w pamięci jako mile i rodzinnie spędzony czas. Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszego festynu.

Related posts