Kolejna porażka GTS Rusocin

W czwartym meczu z rzędu podczas występów gościnnych w Kowalach piłkarze z Rusocina ponieśli kolejną porażkę. GKS Kowale podejmował GTS Rusocin na swoim boisku i po raz kolejny wynik nie zaskoczył. 5:1 (3:0) zaczyna zastanawiać gdzie tkwi przyczyna. Trudno było zauważyć składną akcję pod bramką gospodarzy, luki w obronie i niepewna bramka tak z boku obserwując wygląda gra zespołu.

GTS Rusocin - GKS Kowale - fot. M. Cabaj
GTS Rusocin – GKS Kowale – fot. M. Cabaj

Nie można zarzucić braku chęci do gry, widać było zaangażowanie i determinację, lecz również rzucały się w oczy braki techniczne i braki w zgraniu. Nie chcę oceniać całości spotkania, miałem okazję oglądać część drugiej połowy, ale powyższe spostrzeżenia zaobserwowałem.

Dalej należy trzymać kciuki i wspierać, wiadomo są to pierwsze spotkania w nowej lidze i zapewne potrzeba czasu, aby ograć się z nowymi przeciwnikami oraz podbudować zespół personalnie i technicznie.

Cieszy jednak pierwszy zdobyty gol i życzę, aby było ich więcej, a także aby wyniki były na plusie.

Tymczasem w klasie A w derbach gminy GTS Orzeł Straszyn zremisował z GTS Rokitnica 2 – 2.
Za tydzień rozpoczną rozgrywki zespoły klasy, w której występuje 5 naszych drużyn: GTS Sparta Wiślinka, GTS Komers Goszyn, GTS Mokry Dwór, GTS Ogniwo Borkowo i GTS Rotmanka.

Poniżej galeria zdjęć z drugiej połowy spotkania.

Related posts