Awans do V ligi i inauguracja sezonu GTS Rusocin!

GTS Rusocin - fot ze strony rusocin.info
GTS Rusocin – fot ze strony rusocin.info

Cieszy fakt, że informacje o awansie i drużynie GTS Rusocin zataczają co raz większe kręgi. Inauguracja sezonu w V lidze nastąpi już 10 sierpnia o godz 17.00 na stadionie w Rusocinie z Jaguarem Kokoszki. Jak informuje rusocin.info były prowadzone testy potencjalnych graczy na pozycję stopera, która czeka na obsadę. Do składu dołączył komplet bramkarzy, kilku zawodników do formacji pomocy oraz miejmy nadzieje – skuteczny napastnik. W nowym sezonie przybył również nowy sponsor, oprócz firmy Jeleński będzie to Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim. Również Urząd Gminy z p. Wójt Magdaleną Kołodziejczak zachęca oraz szykuje niespodziankę na inaugurację ligi. Zapraszamy wszystkich do przybycia i kibicowania, dobry doping mocno wskazany.

Poniżej tabela rozgrywek GTS Rusocin na swoim obiekcie

tabelka

Related posts