Na planie Rodzinki.pl w Gdyni

Dzisiaj miał miejsce ostatni dzień zdjęciowy do serialu Rodzinka.pl na wakacjach w Gdyni.

Rodzinka.pl - Mat. prasowe
Rodzinka.pl – Mat. prasowe
Rodzinka.pl - Mat. prasowe
Rodzinka.pl – Mat. prasowe

Przebywająca od poniedziałku ekipa telewizji nagrywała materiał do wakacyjnego odcinka już piątego sezonu „Rodzinki.pl”. Pierwszego dnia zdjęcia kręcone były w zamkniętych pomieszczeniach, natomiast od wtorku całą ekipę wraz z aktorami spotkać można było w znanych i uczęszczanych miejscach Gdyni. Liczne grupy fanów miały okazję spotkać swoich idoli na plaży w Orłowie nieopodal „Klifu”. Popołudniem ekipa przeniosła się w okolice Skweru Kościuszki i na pokład Błyskawicy. Po nagraniach najwytrwalsi fani mieli okazję spotkać się z aktorami, upolować autografy, pozować do zdjęć.

W środę zaplanowane były zdjęcia w gdyńskim Experymencie, a następnie w marinie, na jachcie oraz na Bulwarze. Wszędzie szczególnie ci najmłodsi aktorzy byli bardzo oczekiwani i rozchwytywani. Szczególnie tłumy fanek wypatrywały filmowych Tomka, Kuby i Kacpra, którzy mimo zmęczenia odwzajemniali się podpisami, zdjęciami i pokładami cierpliwości. Do zdjęć poproszone zostały nawet mamy Kuby (Adama Zdrójkowskiego) i Kacpra (Mateusza Pawłowskiego). Maciej Musiał (Tomek), zdradził, że rejs na jachcie zrobił na nim pozytywne wrażenie i chyba połknął bakcyla żeglowania.

Uwaga konkurs!!!

Zdjęcie nagroda
Zdjęcie nagroda

Wśród osób, które wymienią wszystkie miejsca w Gdyni, w których był nagrywany wakacyjny odcinek Rodzinki.pl rozlosowane będzie zdjęcie z podpisami Macieja (Tomka), Adama (Kuby) i Mateusza (Kacperka). Konkurs trwa od 11.07.2013 r. do 14.07.2013 r. do godziny 24.00

Odpowiedzi prosimy kierować na adres e-mail:konkurs@euromiasto.pl w tytule proszę wpisać Rodzinka.pl

Poniżej prezentujemy materiał zarejestrowany w gdyńskiej Marinie.

Galeria zdjęć z planu Rodzinki.pl

Related posts