Nowy odcinek „Rodzinki.pl” w Gdyni

"rodzinka.pl" w Gdyni - fot. M. Cabaj
„rodzinka.pl” w Gdyni – fot. M. Cabaj

Serialowa „rodzinka” na tegoroczne wakacje wybrała Gdynię, gdzie wraz z całą ekipą przybyli główni aktorzy Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski. Podczas konferencji prasowej, która miała miejsce w restauracji na tarasie Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni „Boscy” odpowiadali na pytania zgromadzonych dziennikarzy, rozdawali autografy oraz pozowali do zdjęć. W trzy dni, które planuje ekipa serialu spędzić na Wybrzeżu oprócz ciężkiej pracy na planie, przewidziane są również atrakcje jak rejs po Bałtyku, plaża, zabawa w Gdyńskim Centrum Nauki EXPERYMENT, okręt wojenny Błyskawica, Orłowska rybacka przystań, molo, klif. Bohaterow będzie można spotkać, na plaży, Bulwarze Nadmorskim, wspomniana „Błyskawica”, Centrum Nauki Experyment oraz Marina gdzie będą realizowane zdjęcia na łodzi.

Zdjęcia do filmu odbywać się będą:

Wtorek 9.07

9.00 – 14.00 Sceny na plaży

15.00 – 16.30 Sceny na Bulwarze Nadmorskim

17.00 – 19.00 Nabrzeże Pomorskie z widokiem na ORP „Błyskawica” i żaglowce

Środa 10.07

8.30 – 11.00 Sceny w Centrum Nauki EXPERYMENT

12.00 – 14.00 Marina – zdjęcia na łodzi

 

Adam Zdrójkowski

 

Tomasz Karolak

 

Maciej Musiał

 

Mateusz Pawłowski

 

Małgorzata Kożuchowska

Poniżej galeria zdjęć z konferencji prasowej.

Related posts