Wszystki dzieci nasze są

IMG_5859
OKSiR Cieplewo – fot. M. Cabaj

W sobotę 22 czerwca 2013 r. na terenie OKSiR miał miejsce festy ndla dzieci. Organizatorami festynu były : Przedszkole Słoneczna Kraina z Łęgowa, OKSiR w Cieplewie, Sołectwa Cieplewo, Łęgowo, Rusocin, Żukczyn. 

Program imprezy przewidywał m. in. konkursy i zabawy z nagrodami, występy zespołów muzycznych, prezentacje taneczne i teatralnew tym występy dzieci. Nie zabrakło dmuchanych zamków, trampolin.

Na scenie występował Retro Voice.

p. Joanna Gwizdała - fot. M. Cabaj
p. Joanna Gwizdała – fot. M. Cabaj

Jak relacjonuje p. Joanna Gwizdała dyr. przedszkola Słoneczna Kraina z Łęgowa, dzieci razem z rodzicami mieli dużo atrakcji, a frekwencja była ogromna. Kuchnia polowa z której serwowano grochówkę przygotowała jej 130 l, zjedzone zostalo 25 blach ciasta oraz wiele litrów wody i napoi.

Dużą atrakcją okazał się występ trupy teatralnej pod dyrekcją ks. Roberta Jahns, który to wcielił się również w dwie odgrywane postacie.

IMG_5861
Kuchnia polowa – fot. M. Cabaj

Bardzo dziękuję p. Ilonie Dampc za udostępnienie zdjęć z festynu.

 

Related posts