Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej

W piątek na drodze wojewódzkiej nr 226 policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Funkcjonariusze ustalali przyczyny zdarzenia, spisywali dane uczestników oraz kierowali ruchem. W wyniku zderzenia nissana z audi ranny został jeden mężczyzna. Mundurowi apelują o zachowanie większej ostrożności, ponieważ mamy okres wzmożonego wakacyjnego ruchu na drogach.

19 lipca br. przed godziną 15:00 dyżurny policji z Pruszcza Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 226 w Mierzeszynie. Natychmiast na miejsce wysłał policjantów  ruchu drogowego z Pruszcza Gdańskiego. Mundurowi ustalili, że doszło do bocznego zderzenia nissana z audi. Zderzenie było tak silne, że jedno z aut dachowało. Technik kryminalistyki wykonał oględziny i dokumentacje fotograficzną. W wyniku tego wypadku obrażeń ciała doznał 34- letni kierowca nissana, który z urazem kręgosłupa został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Obecnie śledczy dokładnie badają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie jeszcze większej ostrożności, ponieważ mamy wzmożony wakacyjny ruch na drogach.

Rzecznik KPP Pruszcz Gdański

Related posts