Fitness dla seniorów i nie tylko

OKSiBP Cieplewo zaprasza w każdy czwartek o godz. 9:30 na zajęcia fitness dla seniorów i nie tylko. Ćwiczenia ukierunkowane są na poprawę ogólnego stanu zdrowia, ruchomości stawów, wydolności serca. Mają też pozytywny wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

– Podczas naszych spotkań uczestnicy uaktywniają wszystkie partie mięśni, poprawiają samopoczucie i mogą uzyskać pozytywną energię na kolejne dni – zapewnia instruktor Paulina Pyż prowadząca zajęcia. To doskonałe ćwiczenia zarówno dla seniorów, jak i dla młodszych osób, które chcą poprawić kondycję i jak najdłużej zachować sprawność organizmu. Godzina zajęć jest nieprzypadkowa zapraszamy bowiem osoby będące już na emeryturze, ale także osoby niepracujące lub wolnych zawodów oraz te, które z różnych względów nie mogą korzystać z naszej oferty zajęć popołudniowych.

Koszt jednorazowego udziału w zajęciach to 20 zł. Karnet na 4 wejścia kosztuje 50 zł, a na 8 wejść – 60 zł. Dla mieszkańców gminy Pruszcz Gdański posiadających Kartę Seniora (60+) obowiązuje zniżka w wysokości 50 procent.

UGPG

Related posts