Weź udział w kajakowym desancie na festiwal

Przystań kajakowa w Straszynie cieszy oko nie tylko zamiłowanych „wodniaków”, ale i „lądowych szczurów”. Prezentuje się bowiem więcej niż zacnie, a i jej funkcjonalności nic ująć nie można. Wprawdzie odbiór techniczny odbył się kilka dni temu, ale uroczyste otwarcie przystani dopiero przed nami.

Planowane jest na 26 sierpnia, a połączone będzie ze spływem kajakowym, którego start przewidziano przy elektrowni wodnej w Straszynie, a metę w Juszkowie, na tamtejszym Centrum Rekreacji. Jako, że w tym samym czasie odbywać się tam będzie Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych – FOTeL, spływ nosić będzie miano „Kajakowego Desantu na Festiwal”.

Przebiegać a właściwie przepływać on będzie pod nadzorem instruktorów. Do dyspozycji mieszkańców gminy będzie przeznaczonych 18 kajaków. Chętni do udziału w spływie mogą rezerwować miejsce dzwoniąc do sekretariatu urzędu gminy. Ze względu na ograniczona liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zaczynamy 26 sierpnia (niedziela), o godz. 12, przy elektrowni w Straszynie.

Tym, którym nie uda się zdobyć miejsca w kajaku podczas wspomnianego „desantu, a chcieliby zorganizować spływ bądź w nim uczestniczyć proponujemy kontakt pod numer telefonu 503 121 456. Telefonicznie uzyskacie Państwo wszelkie informacje i pomoc przy zorganizowaniu własnego spływu kajakowego.

UGPG

Related posts