FOTeL w Juszkowie już za dwa tygodnie

Zapraszamy na drugą edycję plenerowego Festiwalu Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTeL w Juszkowie. Trzydniowe wydarzenie familijne odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia 2018 r. w Centrum Rekreacji przy ul. Sportowej 10A. Na malowniczym terenie w zakolu Raduni na gości będą czekać cztery sceny, strefa warsztatowa, mała gastronomia i plenerowe kino.

FOtel

Zaprezentujemy 32 spektakle wystawiane przez 14 teatrów z Polski i zagranicy (Czechy, Niemcy, Francja, Rosja, Ukraina). Dodatkowymi atrakcjami będą m.in.: seans filmowy pod chmurką, rozmaite warsztaty lalkowe, spotkania z twórcami, punkty małej gastronomii i wiele in.
Ponadto w tym roku FOTEL zagości również na scenie w Marzęcinie (gmina Nowy Dwór Gdański), gdzie w sobotę będzie można zobaczyć 7 spektakli, w tym polskie, niemiecki i ukraińskie.

Uroczyste otwarcie FOTELa w Juszkowie odbędzie się w piątek, 24 sierpnia 2018 r., o godz. 18:00. Wstęp na wszystkie spektakle, spotkania i warsztaty festiwalowe oraz seans filmowy w Juszkowie, jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji o Festiwalu i program wydarzenia na str.: https://festiwaljuszkowo.pl i profilu FB: https://www.facebook.com/festiwal.juszkowo/

UGPG

Related posts