Policjanci z Pruszcza Gd. poszukują właściciela roweru

Dzielnicowi z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim poszukują właściciela roweru, koloru biało-niebieskiego z napisem na ramie Best the Best. Rower znaleziono przy brzegu rzeki Radunia w  Pruszczu Gdańskim na wysokości ulicy Mickiewicza.

W sobotę (07 kwietnia br.) około godz. 08.30 mieszkaniec powiatu gdańskiego przyniósł na komendę rower i powiedział, że chwilę wcześniej wyłowił go z rzeki Radunia w Pruszczu Gdańskim na wysokości ulicy Mickiewicza. Rower jest koloru biało niebieskiego, z napisem na ramie Best the Best. Ma dołączone błotniki, przerzutki oraz zapięcie.

Osoby do których może należeć rower, proszone są o kontakt telefoniczny z dzielnicową sierż. sztab. Aleksandrą Wybraniak tel. (058)78-54-226 lub osobisty na Komendzie Powiatowej Policji
w Pruszczu Gdańskim.

PPG

Related posts