UWAGA – uszkodzona rura z gazem w Borkowie

Podczas prowadzonych prac przy ul. Starogardzkiej w Borkowie koparka wykonująca prace drogowe uszkodziła linię z gazem, w wyniku czego nastąpiło jej rozszczelnienie. Obecnie zamknięty jest ruch kołowy na ulicy Starogardzkiej pomiędzy rondem w Straszynie, a ul. Niepołomicką w Gdańsku. Zawracane są także samochody zmierzające od ul. Borkowskiej oraz Akacjowej.

Na chwilę obecną prowadzone są prace zabezpieczające, nie wiadomo jeszcze jak długo droga będzie nieprzejezdna oraz jak długo potrwają prace naprawcze.

Film z godziny 17.17

 

Zamknięta Starogardzka w Borkowie, uszkodzona linia z gazem – fot. M. Cabaj

 

Zdjęcia z godziny 17.17

Mieszkańcy okolicznych miejscowości, które są zasilane z tejże rury prawdopodobnie będą pozbawieni dostawy gazu.  Wiąże się to bezpośrednio z brakiem ogrzewania domów i mieszkań zasilanych tym paliwem.


Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze jak długo potrwają utrudnienia.

Uszkodzenie linii gazu w Borkowie – fot. M. Musiał

MC

Related posts