Wiktoria, Alicja i Mikołaj czyli gminne trojaczki

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Może i tak, ale za to szczęście podąża „trójkami”. Takie potrójne szczęście spotkało państwa Natalię i Łukasza Łechtańskich ze Straszyna rodziców Wiktorii, Alicji i Mikołaja…gminnych „trojaczków”.

Na noworodki czekał w domu również ich straszy brat Wojtek, który już dziś zapewnił, że będzie się opiekował młodszym rodzeństwem. Życie państwa Łechtańskich zmieniło się znacznie, ale jak twierdzi pani Natalia, wszystko jest pod kontrolą, a najważniejsze, że zawsze może liczyć na pomoc męża, choć ten codziennie wychodzi do pracy. Dzieciaki w nocy zbytnio pospać nie dają, bo budzą się co 3 godziny, jednak harmonogram dyżurów spełnia swoją rolę. Do godziny 1 w nocy dyżuruje tata, a później zastępuje go mama. Karmienie jest zsynchronizowane w taki sposób, aby cała trójka jadła w tym samym czasie. Ten system został podpatrzony w szpitalu i zdaje egzamin.

Szczęśliwą rodzinę z gratulacjami odwiedzili: wójt gminy Pruszcz Gdański, Magdalena Kołodziejczak i przewodniczący Rady Gminy, Marek Kowalski. Oprócz gratulacji i życzeń rodzice otrzymali praktyczny prezent w postaci specjalnego wózka dla „trojaczków”, a starszy brat Wojtek klocki Play Mobil, które natychmiast rozpakował z tatą i zabrał się za składanie samochodu.

UGPG

 

Related posts