Naucz się grać na gitarze

W Ośrodku Kultury, Sportu i Bibliotece Publicznej Gminy Pruszcz Gdański trwają zapisy na nowe zajęcia muzyczne: naukę gry na gitarze prowadzoną w języku angielskim. Indywidualne lekcje gry na gitarze akustycznej, klasycznej lub elektrycznej, dla dzieci od 5-6 lat, młodzieży i dorosłych będzie dawać Jan Jakub Piotrowski – instruktor z doświadczeniem w pracy w kraju i za granicą.

– Zapraszam zarówno początkujących, jak i tych miłośników gry na gitarze, którzy z różnych względów zarzucili muzykowanie, a teraz chcieliby do niego wrócić – zachęca instruktor. – Z kursantami będziemy pracować nad indywidualnie wybranymi, konkretnymi utworami, ale także wspólnie improwizować – w zależności od stopnia zaawansowania.

Jan Jakub Piotrowski ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale instrumentalnym – gitara klasyczna oraz na kierunku Edukacja Muzyczna w zakresie jazzu i muzyki rozrywkowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych zarówno w kraju jak i za granicą. Przez ostatnie cztery lata pracował w szkołach brytyjskich, takich jak: Nord Anglia School, Dubai College, Repton School oraz Regent International School. Przygotowywał uczniów do Międzynarodowych egzaminów gitarowych: ABRSM, Trinity Classical, Trinity Rock and Pop oraz Rockschool. Grał również w różnych zespołach oraz jako muzyk sesyjny.

Zajęcia będą odbywać się w środy w godz. 12:00-19:00. Koszt udziału w lekcji, trwającej 45 minut, to 50 zł od osoby. Więcej informacji i zapisy w Biurze Obsługi Klientów od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:00-15:00, tel.: 728 415 566.

UGPG

Related posts