Półfinał wojewódzki Miss Polski Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2018 w naszym regionie!

W marcu 2018 roku odbędzie się niezwykła gala kobiecego piękna tj. Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2018. Ten niebywały festiwal nietuzinkowej urody będzie półfinałem województwa pomorskiego w ramach prestiżowego konkursu piękności „Miss Polski 2018”.

Organizator tj. firma „Impresario” z Gdańska w tym roku postanowiła połączyć trzy regiony w jedną całość aby dziewczęta, które zakwalifikują się do kolejnego etapu miały większe szanse na reprezentowanie Słupska, Bytowa i Lęborka w finale krajowym a nawet międzynarodowym.

Zanim jednak dziewczęta zostaną wybrane muszą przyjść obowiązkowo na jeden z czterech castingów, które odbędą się w:

tandem-foto.pl

Luzinie – 3 stycznia 2018 r., o godz. 19.00 w Hotelu Czardasz

Lęborku – 6 stycznia 2018 r., o godz. 16.00 w Restauracji Różana

Słupsku – 7 stycznia 2018 r., o godz. 17.00 w Restauracji Kurnik

Bytowie – 11 stycznia 2018 r., w Restauracji nad jeziorem JELEŃ

Na casting należy zabrać ze sobą: szpilki, sukienkę koktajlową i dwuczęściowy strój kąpielowy.

Można również przesyłać zgłoszenie drogą internetową na adres mailowy: piaimpresario@gmail.com

Należy przesłać wypełnioną ankietę zgłoszeniową oraz zgodę na ukazanie wizerunku w mediach. Obowiązkowe jest także dołączenie dwóch zdjęć. Pierwsze przedstawiające całą sylwetkę w stroju kąpielowym oraz drugie portretowe. Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 15 stycznia 2018 roku. Po wcześniejszym kontakcie na w\w maila zostanie przesłana „czysta” ankieta i zgoda na ukazanie wizerunku.

Szczegółowe informacje będą na bieżąco zamieszczane na profilu fb wydarzenia: „Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2018” oraz na stronie internetowej organizatora: http://www.impresario.com.pl/

Dziewczęta zgłaszające się muszą mieć ukończone 14 lat, a nie ukończone 24. Zostaną podzielone na dwie grupy wiekowe 14-17 (Nastolatki) oraz 18-24 (Dorosłe). Dziewczęta, które się zakwalifikują do półfinału wojewódzkiego wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Półfinał wojewódzki planowany jest w Lęborku. Zostaną wybrane 24 kandydatki (po 12 w obu kategoriach wiekowych). Dorosłe zaprezentują się publiczności m.in.: w ekskluzywnej bieliźnie a nastolatki w pokazie mody czołowych marek.

Zanim jednak będziemy mogli podziwiać najpiękniejsze Pomorzanki, czeka je jeszcze ciężka, pełna potu i łez praca nad najdrobniejszymi detalami choreograficznymi podczas pięciodniowego zgrupowania na terenie miasta Lębork.

Casting

Wiosna w naszym regionie zapowiada się naprawdę gorąco. Już dziś zapraszamy wszystkich do przybycia na to wyjątkowe wydarzenie. Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane w późniejszym terminie.

Firma Impresario.

Related posts